רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

גני אירועים

מזל טוב! ההחלטה נתקבלה פה אחד, והחלטתם לבוא בברית הנישואים. ההתרגשות בשיאה, אתם שיחת היום בקרב החברים והמשפחה, ועכשיו כל שנותר הוא להתחיל לסלול את הדרך לחתונת החלומות.
ערב הכלולות הוא הערב המיוחד ביותר עבור הזוג הצעיר, ולכן חשוב לתכנן את כל האירוע בצורה הכי טובה שניתן, משום שאף זוג לא רוצה שלאחר האירוע שלו יאמרו המוזמנים "היה אירוע נחמד”. כולם רוצים שהמוזמנים שלהם יצאו פעורי פה ונדהמים מאירוע שייחרט בזיכרונם לעד, והכי חשוב – ייחרט בזיכרונכם לעד כאירוע העשור.
חשיבות גן אירועים לחתונה היא גבוהה מאוד, משום שמסביב לגן אירועים עומד כל ארגון האירוע שלכם. רק לאחר שבחרתם את גן האירועים ניתן להמשיך הלאה לטובת בחירת חברת הקייטרינג, העיצוב של המקום וכדומה.
עם כל כך הרבה דברים שצריך לבדוק, לא תמיד יש את הזמן, את האנרגיה והכי חשוב – את הידע במה להתמקד. לכן הוקם "גארדן גורו" מדריך גני אירועים לחתונה, שיוכל לעזור לכם בבחירת גן אירועים לחתונה מבין רשימת גני אירועים לחתונה. באתר תמצאו גם טיפים לבחירת גן אירועים מתאים ולהוזלת עלות האירוע, ותוכלו אף לקבל ליווי לאירוע, החל משלב בחירת גן אירועים לחתונה, דרך בחירת ספק הקייטרינג, וכלה בשאר נותני השירות בערב חגיגי זה.
ברוכים הבאים ל"גארדן גורו" המדריך גני אירועים לחתונה!
לפניכם מוצגים שירותי האתר. מניסיוננו הרב, שירותים אלה יעזרו לכם לאתר גן אירועים  לחתונה שלכם.
 יעוץ חינם לבחירת גן אירועים לחתונה, והפנייה למספר גני אירועים לחתונה העונים לקריטריונים שהצבתם
חסכו זמן באיתור גני אירועים לחתונה. אנו נמליץ לכם על גן אירועים לחתונה שמתאים לתקציב שלכם ולשאר הבקשות שתציבו.
מדריך גני אירועים לחתונה לבחירה עצמית של גן אירועים מתאים
סיווג של גני אירועים שונים, לפי מיקום גאוגרפי וסוגי שרות.
השוואת מחירים הפוכה של גני אירועים לחתונה
קבלו 3 הצעות מחיר מגני אירועים לחתונה, בהתאם לתקציב שהגדרתם.
מידע נוסף שניתן למצוא באתר
טיפים ועצות לבחירת נכונה של גן אירועים לחתונה
מאמרים וכתבות
אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם בתיבה מצד שמאל, והיועץ שלנו יחזור אליכם
ובינתיים, אתם מוזמנים לטייל בקטגוריית "גני אירועים לחתונה", לקבל רושם ראשוני על גני האירועים לחתונה המפרסמים באתר, ולמצוא טיפים נוספים ועצות לבחירת גן אירועים לחתונה.
המדריך לבחירת גן אירועים לחתונה
מחפשים גן אירועים לחתונה?
להלן מספר טיפים ועצות, שיסייעו לכם לאתר גן אירועים לחתונה, ולבחור את זה שמתאים לצורכיכם.
שלב1: הגדרת דרישות מגן אירועים
בעת איתור וחיפוש גני אירועים לחתונה יש לבצע עבודת הכנה ראשונית של מחקר והגדרת הצרכים לטובת האירוע.
השלבים הבאים יסייעו לכם להחליט מה דרישותיכם, כך שבעת פנייה לגן אירועים לחתונה תוכלו לקבל הצעת מחיר יעילה וממוקדת.
ככל שתהיו יותר ממוקדים ותדעו במה אתם מעוניינים, כך יהיה פשוט יותר לענות על מבוקשכם, ותוכלו להוציא את המקסימום מגני האירועים. המיקוד והידע המקדים מקלים על תהליך הבחירה של גן אירועים המתאים, מייעלים אותו ולעתים אף מוזילים את עלויות הגן!
מומלץ לקרוא את הפרטים הבאים ולהכין רשימה, שתרכז את המידע שאתם זקוקים לו:
בדיקת כמות המוזמנים עם אחוזי סטייה. נניח שחשקה נפשכם באירוע שכולל יותר מ 500 אורחים. במקרה זה תוכלו לפנות רק לגני אירועים מסוימים, מכיוון שלא כל גן אירועים לחתונה ערוך לאירועים בסדר גודל כזה. לעומת זאת, אם מדובר באירוע מצומצם, ייתכן שתעדיפו לפנות לגן אירועים קטן יותר.
הגדירו תקציב כללי לאירוע. תקציב זה יכלול בתוכו את השירותים שמציע כל גן אירועים: צילום, מוזיקה, ביגוד, הזמנות, וכו'. יש לזכור, שהעלות היחסית של אירוע בגן אירועים היא גבוהה יותר מזו של אירוע שמתקיים באולם אירועים, משום שיש יותר אפשרויות לעיצוב ולשילוב של גימיקים.
גני אירועים פופולאריים מאוד בקיץ הודות למזג האוויר, אך עדיין יש בעיה עם ימי שרב,  ולא בכל גני אירועים יש אולם מקורה. עם זאת, קיימים גני אירועים שמציעים גם אולם סגור ומקורה. כך ניתן ליהנות גם מגן אירועים פתוח וגם מגן מקורה וממוזג בקיץ, וחמים ונעים בחורף.
הגדירו טווח גיאוגרפי לחיפוש גן אירועים לחתונה. ניתן להיעזר ברשימת המוזמנים ולבחור במיקום שיאפשר לרובם הגעה וחזרה נוחה.
בדרך כלל בגני אירועים קיים מטבח שמספק את שירות הקייטרינג באירוע, כך שאם חשקה נפשכם בהבאת חברת קייטרינג חיצונית, לא תמיד זה אפשרי. כך גם לגבי מערכת התאורה וההגברה במקום. לרוב גשר תאורה ומערכת סאונד נכללים בחבילה, ול- DJ שלכם לא תינתן האפשרות להביא ציוד הגברה או תאורה משלו.
קחו בחשבון את התוספות שאתם מעוניינים לשלב באירוע, כגון הפרחת יונים, מופעי פירוטכניקה, וכדומה. בחלק מגני האירועים לחתונה לא ניתן ליישם תוספות אלו.
הגדירו פרמטרים נוספים שעליהם חשבתם, כגון ברכת שחייה. במידה ובחרתם בגן מקורה, בדקו האם קיימת פינת עישון, נגישות לנכים וכדומה.
אספו את כל הנתונים הללו ורכזו אותם במסמך כתוב, אותו תוכלו להציג לגני אירועים מתאימים, שתאתרו עבור האירוע שלכם.
שלב 2: איתור גני אירועים לחתונה
ברגע שעברתם את השלב הראשון של הגדרת השירותים הנדרשים מגן האירועים, אפשר להתחיל באיתור גנ�� אירועים לחתונה, שמתאימים לצרכים שלכם.
כדי לאתר בעצמכם גנים מתאימים, תוכלו להיעזר בסיווג גני אירועים לחתונה במדריך החברות של "גארדן גורו".
היכנסו לעמודים ולאתרי האינטרנט של החברות השונות ובדקו כי הן עונות על הדרישות אותם הגדרתם, היכנסו לגלריית התמונות שלהם ולהמלצות של לקוחות, אותם הם מציגים באתר, והשתמשו במידע העומד לרשותכם באתר. הפעילו את הדמיון לבחירת 3 גני אירועים לחתונה, שעונים על מעטפת השירותים אותה הגדרתם.
במידה ולא מצאתם בסיווג גני אירועים לחתונה גן אירועים שיתאים לדרישותיכם, להלן מספר מקורות נוספים לאיתור ספקים:
חפשו "בגוגל" ביטויים רלוונטיים וממוקדים לפי אזור או סוג אירוע הנדרשים כגון: "גני אירועים לחתונה", "גן אירועים לחתונה" וכדומה. ככול שבקשתכם תהיה יותר ממוקדת, תאתרו גן אירועים מתאים ב יתר קלות.
דפי זהב – ניתן לפנות לדפי זהב לסיווג גני אירועים לחתונה.
התייעצו עם חברים אשר ערכו לאחרונה אירוע דומה.
שלב 3: השוואה בין גני אירועים לחתונה וקבלת הצעות מחיר
איתרתם 3-4 גני אירועים מתאימים? היינו ממליצים בשלב ראשון לשלוח להם דוא"ל או פקס, המתאר את הנתונים שאספתם. במידה ותבחרו לדבר בטלפון עם החברות, אז כל שיחה לתיאור האירוע יכולה להימשך עד שעה. לעומת זאת, מידע מדויק לגבי האירוע, שיעבור אליהם בדוא"ל או בפקס, יוריד מכם את הצורך לתאר בכל פעם מחדש את פרטי האירוע.
אפשרו לגני אירועים לחזור אליכם. בשיחה שתערכו עמם יש חשיבות – שימו לב אם נעים לכם לדבר עם החברה ועם מנהליה, כיוון שהכימיה בין הספק לבין בעלי האירוע חשובה מאוד.
להלן מספר נושאים שכדאי להקדיש להם את מלוא תשומת הלב.
אם גן אירועים אכן עושה לכם "וואו, כאן הייתי רוצה לחגוג את ה...... שלי!”,
אפשר להמשיך לשאר הפרטים.
בדקו אם הגן מתאים וערך אירועים בסדר הגודל שאתם מבקשים.
בדקו אילו שירותים נוספים הגן מעניק או יכול לשלב, כגון צלם, עיצוב שולחנות וחופה, סידורי פרחים וכדומה. ניתן להוזיל עלויות במידה וסוגרים עסקת חבילה כוללת.
בררו מה מספר אחוזי סטייה (רזרבה) שגן האירועים מציע, היות והתשלום מבוסס על כמות מוזמנים. ככל שתשיגו אחוז סטייה גבוה יותר, כך תוכלו לצמצם עלויות אם לא כל המוזמנים יגיעו.
יש לבדוק רישיונות של המקום, שחלילה וחס לא ייסגר ימים ספורים לפני האירוע שלכם, בגלל חריגה מהתקנות.
לא מעט גני אירועים פועלים ללא רישיון!!!
בררו מה מספר נותני השרות באירוע: סדרני חנייה, מלצרים, ברמנים, אנשי ניקיון, והכי חשוב – מנהל האירוע שיהיה אחראי על ניהול האירוע כולו. חשוב מאוד שתהיה לכם כימיה עם מנהל האירוע. וודאו שקיים סנכרון בין כל הספקים והדרישות.
וודאו שיש אמצעי גיבוי לחשמל, מיזוג או כל דבר אחר, שעלול לגרום לשיבושים במהלך האירוע.
בדקו עם גן אירועים את האפשרות לשינוי מיקום האירוע עקב מזג אוויר. אם לגן אירועים קיים אולם מקורה והחלטתם לקיים את האירוע בחוץ, וודאו שתהיה האפשרות להעבירו לאולם במידה וערב האירוע הוא שרבי או לח במיוחד.
בדקו את סידורי האבטחה של גן האירועים לחתונה.
בדקו אם גן האירועים מאפשר גימיקים, כגון מופעי פירוטכניקה, או הפרחת יונים.
יש לבדוק ולקבל המלצות על גני אירועים.
בל נשכח את שירות הקייטרינג המוצע לכם על ידי גן האירועים לחתונה.
בקשו את התפריט ואת פירוט המחירים לחריגות ולתוספות.
כמובן, כדאי לבצע טעימות ולבדוק את רמת האוכל. מומלץ להגיע לטעימות בזמן אירוע, שבו מוגש תפריט דומה לזה שבחרתם.
למידע נוסף ניתן לבקר ב"קייטרינג גורו", המדריך לקייטרינג בישראל
מומלץ לבקר במקום מספר פעמים, משום שבכל פעם תגלו דברים חדשים בגלל עיצוב שונה, תאורה דינמית וכדומה. כך גם תקבלו רעיונות וגם תוכלו להתרשם בכל פעם מחדש.
במידה ומדובר באירוע צהריים או בוקר, חובה לראות את המקום בשעות אור יום.
לאחר שעשיתם את כל הצעדים הללו יש לשקלל את התוצאות ולבחור את החברה המתאימה ביותר.