רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

אולם אירועים

יש אירוע באופק בין אם מדובר על אירוע כחתונה או בר מצווה, או אפילו אירוע עיסקי, כצעד ראשון מומלץ להתחיל בחיפוש אחר אולם אירועים מתאים לפני הקייטרינג והתקליטן. החשיבות לבחירת אולם אירועים הינה גבוהה מאוד משום שהמון דברים תלויים בכך כגון חברת הקייטרינג, שירותי הגברה ותאורה. כמות אולמות אירועים צמחה בשנים האחרונות וכמובן לא כל אולם אירועים מתאים לכל אירוע, וישנם המון פרמטרים שצריך לבדוק וכן אם אין מישהו אשר יוכל לכוון אתכם ולהמליץ לכם על מקומות המתאימים לכם ולצרכים שלכם, ניתן ללכת לאיבוד בכל תהליך החיפוש ולבזבז זמן יקר ואנרגיות על התרוצציות בין אולמות אירועים.
ברוכים הבאים ל"פאלאס גורו" המדריך אולמות אירועים בישראל !!!
לפניכם מוצגים שירותי האתר. מניסיוננו הרב, שירותים אלה יעזרו לכם לאתר אולם אירועים המתאים לאירוע שלכם.
יעוץ חינם לבחירת אולם אירועים, והפנייה למספר אולמות אירועים המתאימים לקריטריונים שהגדרתם, חסכו זמן וריצות אחר איתור אולמות אירועים, אנו נמליץ לכם על אולם אירועים שמתאים לתקציב שלכם ולשאר הדרישות והצרכים שתציבו.
מדריך אולמות אירועים לבחירה קלה נוחה ועצמאית של אולם אירועים מתאים, סיווג של אולמות אירועים שונים, לפי מיקום גאוגרפי וסוגי שרות הניתנים.
השוואת מחירים הפוכה של אולמות אירועים
קבלו 3 הצעות מחיר מאולמות אירועים , בהתאם לתקציב שהגדרתם מראש.
מידע נוסף שניתן למצוא באתר
טיפים ועצות לבחירת נכונה של אולם אירועים
מאמרים וכתבות
אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם בתיבת צור קשר ששמאל, והיועץ שלנו יחזור אליכם
ובינתיים, אתם מוזמנים לטייל בקטגוריית "אולמות אירועים", לקבל רושם ראשוני על אולמות האירועים המפרסמים באתר, ולקבל טיפים ועצות נוספים לבחירת אולם אירועים מתאים.
המדריך לבחירת אולם אירועים
מחפשים אולם אירועים ?
בפניכם מספר טיפים ועצות, שעזרו לכם באיתור אולמות אירועים, ןלבחור אולם אירועים אשר עונה על הצרכים שלכם מהרשימה.
שלב1: הגדרת דרישות מאולם אירועים
בעת איתור וחיפוש אחר אולמות אירועים צריך לבצע עבודת הכנה ראשונית של והגדרת הצרכים שלכם לטובת האירוע. השלבים הבאים יסייעו לכם להחליט מה דרישותיכם, כך שבעת פנייה לאולם אירועים תוכלו לקבל הצעת מחיר יעילה וממוקדת.
ככל שתהיו יותר ממוקדים ותדעו במה אתם מעוניינים, כך יהיה פשוט יותר לענות על מבוקשכם, ותוכלו להוציא את המקסימום מאולמות האירועים שתפנו אליהם. המיקוד והידע המקדים מקלים על תהליך הבחירה של אולם אירועים המתאים, מייעלים אותו ולעתים אף מוזילים את עלויות האולם!
מומלץ לקרוא את הפרטים הבאים ולהכין קובץ מסודר, אשר ירכז את המידע שאתם זקוקים לו:
הגדירו תקציב כללי לאירוע. תקציב זה יכלול בתוכו את כל ההוצאה המתוכננת על האירוע ומה החלק היחסי אשר מוגדר לאולם האירועים.
כמות המוזמנים הצפויים להגיע לאירוע, ישנם אולמות אירועים ערוכים לאירועים של 400 מוזמנים, ויש את אלו המסוגלים להכיל למעלה מ 1000 מוזמנים. כך שאם מדובר באירוע רב משתתפים צריך אולם אירועים גדול מספיק, כמובן שיש צורך גם לקחת אחוזי סטייה.
הגדירו טווח גיאוגרפי לחיפוש אולם אירועים . ניתן להיעזר ברשימת המוזמנים ולבחור במיקום שיאפשר לרובם הגעה וחזרה נוחה.
אולמות אירועים פופולאריים מאוד בקיץ הודות למזג האוויר, אך עדיין יש בעיה עם ימי שרב,  ולא בכל אולמות אירועים יש אולם מקורה. עם זאת, קיימים אולמות אירועים שמציעים גם אולם סגור ומקורה. כך ניתן ליהנות גם מגן אירועים פתוח וגם מאולם מקורה וממוזג בקיץ, וחמים ונעים בחורף.
בדרך כלל באולמות אירועים קיים מטבח שמספק את שירות הקייטרינג באירוע, כך שאם חשקה נפשכם בהבאת חברת קייטרינג חיצונית, לא תמיד זה אפשרי. כך גם לגבי מערכת התאורה וההגברה במקום. לרוב גשר תאורה ומערכת סאונד נכללים בחבילה, ול- DJ שלכם לא תינתן האפשרות להביא ציוד הגברה או תאורה משלו.
קחו בחשבון את הגימיקים אשר אתם מעוניינים לשלב באירוע, כגון הפרחת יונים, מופעי פירוטכניקה, וכדומה. בחלק מאולמות האירועים לא ניתן ליישם גימיקים אלו מפאת תקנות בטיחות וכדומה.
הגדירו פרמטרים נוספים שעליהם חשבתם, כגון ברכת שחייה. במידה ובחרתם באולם מקורה, בדקו האם קיימת פינת עישון, נגישות נוחה לנכים לכל האיזורים לשירותים, לאולם, וכדומה.
אספו את כל הנתונים הללו ורכזו אותם בקובץ מסודר, אותו תוכלו לשלוח במייל או פקס לאולמות אירועים מתאימים, שתאתרו עבור האירוע שלכם.
שלב 2: איתור אולמות אירועים
ברגע שעברתם את השלב הראשון של הגדרת דרישות וצרכים הנדרשים מאולם אירועים, ניתן להתחיל בחיפוש אחר אולמות אירועים , המתאימים לצרכים שלכם. כדי לאתר בעצמכם אולמות מתאימים, תוכלו להיעזר בסיווג אולמות אירועים במדריך החברות של "פאלאס גורו".
היכנסו לעמודים ולאתרי האינטרנט של החברות השונות ובדקו כי הן עונות על הדרישות אותם הגדרתם, היכנסו לגלריית התמונות שלהם ולהמלצות של לקוחות, אותם הם מציגים באתר, והשתמשו במידע העומד לר��ותכם באתר. הפעילו את הדמיון לבחירת 3 אולמות אירועים , שעונים על מעטפת השירותים אותה הגדרתם.
במידה ולא מצאתם בסיווג אולמות אירועים אולם אירועים שיתאים לדרישותיכם, להלן מספר מקורות נוספים לאיתור אולמות אירועים בישראל:
חפשו "בגוגל" ביטויים רלוונטיים וממוקדים לפי אזור או סוג אירוע הנדרשים כגון: "אולמות אירועים במרכז", "אולם אירועים לכנס" וכדומה. ככול שבקשתכם תהיה יותר ממוקדת, תאתרו אולם אירועים מתאים ביתר קלות.
דפי זהב – ניתן לפנות לדפי זהב לסיווג אולמות אירועים .
התייעצו עם חברים אשר ערכו לאחרונה אירוע דומה.
שלב 3: השוואה בין אולמות אירועים וקבלת הצעות מחיר
איתרתם מספר אולמות אירועים המתאימים לכם? היינו ממליצים בשלב ראשון לשלוח להם דוא"ל או פקס, המתאר את הנתונים שאספתם. במידה ותבחרו לדבר טלפונית עם אולמות האירועים, אז כל שיחה לתיאור האירוע יכולה להימשך עד שעה. לעומת זאת, מידע מדויק לגבי האירוע שיעבור אליהם בדוא"ל או בפקס, יוריד מכם את הצורך לתאר בכל פעם מחדש את פרטי האירוע, וכך גם תוכלו לקבל הצעת מחיר ממוקדת.
תנו לאולמות אירועים לחזור אליכם במידה ולא יחזרו אליכם יתכן שהם אינם מסוגלים למלא אחר דרישותיכם. בשיחה שתערכו עמם יש חשיבות  שימו לב אם נעים לכם לדבר עם מנהליה, כיוון שהכימיה בין הספק לבין בעלי האירוע חשובה מאוד.
להלן מספר נושאים שכדאי להקדיש להם את מלוא תשומת הלב.
האם אולם אירועים אכן עושה לכם "וואו, כאן הייתי רוצה לחגוג את ה...... שלי!”,
מכאן אפשר להמשיך לשאר הפרטים.
בדקו אם האולם מתאים וערך אירועים בסדר הגודל שאתם מבקשים.
בדקו אילו שירותים נוספים האולם מעניק או יכול לשלב, כגון צלם, עיצוב שולחנות וחופה, סידורי פרחים וכדומה. ניתן להוזיל עלויות במידה וסוגרים עסקת חבילה כוללת.
בררו מה מספר אחוזי סטייה (רזרבה) שאולם האירועים מציע, היות והתשלום מבוסס על כמות מוזמנים. ככל שתשיגו אחוז סטייה גבוה יותר, כך תוכלו לצמצם עלויות אם לא כל המוזמנים יגיעו.
יש לבדוק רישיונות של המקום, שחלילה וחס לא ייסגר ימים ספורים לפני האירוע שלכם, בגלל חריגה מהתקנות. לא מעט אולמות אירועים פועלים ללא רישיון!!!
בררו מה כמות נותני השרות באירוע: מאבטחים, סדרני חנייה, מלצרים, ברמנים, אנשי ניקיון, והכי חשוב – מנהל אירוע מי שאחראי לכל הגורמים ולכל הצד הלוגיסטי ותפעול, סגירת קצוות ותיאומים מול ספקי השירות הנוספים במהלך האירוע. חשוב מאוד שתהיה לכם כימיה עם מנהל האירוע.
וודאו שיש אמצעים לגיבוי החשמל, למיזוג אוויר או כל דבר אחר, שעלול לגרום לשיבושים במהלך האירוע.
בדקו עם אולם אירועים את האפשרות לשינוי מיקום האירוע עקב מזג אוויר. אם לאולם אירועים קיים אולם מקורה והחלטתם לקיים את האירוע בחוץ, וודאו שתהיה האפשרות להעבירו לאולם במידה וערב האירוע הוא שרבי או לח במיוחד.
בדקו את סידורי האבטחה של אולם האירועים .
בדקו אם אולם האירועים מאפשר גימיקים, כגון הפרחת יונים, מופע פירוטכניקה ועוד.
יש לבדוק ולקבל המלצות על אולמות אירועים.
בל נשכח את שירות הקייטרינג המוצע לכם על ידי אולם האירועים .
בקשו את התפריט ואת פירוט המחירים לתוספות. כמובן יש צורך לבצע טעימות ולבדוק את רמת האוכל, ואת רמת השירות הניתנת על ידי צוות המלצרים. מומלץ להגיע לטעימות בזמן אירוע, שבו מוגש תפריט דומה לזה שבחרתם.
למידע נוסף ניתן לבקר ב"קייטרינג גורו", המדריך לקייטרינג בישראל
מומלץ לבקר במקום מספר פעמים ובשעות שונות, משום שבכל פעם תגלו דברים חדשים בגלל עיצוב שונה, תאורה דינמית וכדומה. כך גם תקבלו רעיונות וגם תוכלו להתרשם בכל פעם מחדש.
במידה ומדובר באירוע צהריים או בבוקר, חובה לראות את המקום בשעות אור יום.
לאחר שעשיתם את כל הצעדים הללו יש לקחת את התוצאות ולבחור את האולם אירועים המתאים לכם ביותר.
במידה ואתם רוצים לקצר את התהליך חלקית ולחסוך זמן בחיפוש אחר אולמות אירועים , שמתאימים לדרישות שלכם, אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם בתיבה שמשמאל, ושלושה אולמות אירועים יחזרו אליכם עם הצעת מחיר.
מתבלבלים?  תעזרו ביועץ אולמות אירועים!!!
"פאלאס גורו", חברה המספקת יעוץ לבחירת אולם אירועים וליווי בכל השלבים, החל מרמת הייעוץ, דרך בחירת האולם המתאים, ועד ניהול האירוע.
לסיכום, אנו מקווים שהמידע והשירותים שלהלן יקלו עליכם את תהליך הבחירה וההשוואה של אולם אירועים .